E bukur dhe joshëse, aktorja shqiptare nis vitin me foto të nxehta (FOTO LAJM)

Arta Elezaj është aktorja shumë tërheqëse që për publikun shqiptar u bë e njohur nëpërmjet show-t “Duplex”, por eksperienca e saj nuk zgjati shumë.

Arta është shumë aktive në rrjetet sociale ku ka fituar me mijra fansa të cilët i surprizon herë pas here me fotot pikante.

Kaçurrelat karkteristike e bëjnë akoma më të veçantë bukuroshen e cila nuk zhgënjen as me tiparet dhe hiret trupore.

Fansat nuk ngurojnë t’i dhurojnë pafund like dhe komplimente aktores./albeu.com


Shtuar 25.01.2020 12:44