Çfarë e lidh Greg Ramën me moderatoren e njohur, shumë pranë në postimin e fundit (FOTO LAJM)

Së fundmi Greg Rama ka qenë jo pak i lakuar në mediat rozë dhe publiku ka pas mjaft interes për jetën e tij private.

Në ditën e Shën Valentinit është vën re një detaj mes tij dhe moderatores së njohur.

Ishte vetë moderatorja që publikoi pamjet me Gregun ndërsa ishin së bashku në një klub më 14 shkurt, në ditën e të dashuruarve.

Muçaj qëndronte në krah të tij dhe shkruante: “Bestie”.

Nuk dihet nëse bëhet fjalë thjesht për një marrëdhënie shoqërore mes tyre, por fakti që ishin bashkë për Shën Valentin nxiti dyshimet për diçka më shumë mes tyre.

Muçaj tashmë e ka fshirë foton nga rrjeti i saj social Instagram.

Kujtojmë se Greg u përfol për një lidhje me Kristi Reçin, e cila humbi jetën në tërmetin tragjik të 26 nëntorit.


Shtuar 15.02.2020 10:36