Callejon lë mustaqe, plasin memet dhe e krahasojnë me Escobarin (FOTO LAJM)

Jose Callejon ka befasuar me paraqitjen e tij. Spanjolli në ndeshjen ndaj Interit në gjysmëfinalen e tij u pa teksa kishte lënë mustaqe, shkruan Albeu.com.

Menjëherë kanë plasur memet në rrjetet sociale ku nuk mungojnë krahasimet dhe me Escobarin apo me aktorin Brad Pit.

Për më shumë shfletoni galerinë. /albeu.com/


Shtuar 16.06.2020 16:40