“Bota duhet të thërras emrin tënd”, Alketa shpreh publikisht vlerësimin për këngëtaren shqiptare (FOTO LAJM)

Stili i veçantë, guximi dhe fakti që Dafina Zeqiri është ndryshe nga artistet e tjera shqiptare e bën këngëtaret të ketë shumë fansa e mes tyre edhe shumë të njohur.

Nëpër intervista nuk ndodh rrallë të dëgjojmë personazhet VIP të lakojnë emrin e Dafinës si të preferuarën e tyre.

E njëjta gjë ndodh edhe me Alketa Vejsiun.

Në foton e fundit të kengetares bie në sy komenti i moderatores shqiptare.

“Bota duhet të thërras emrin tënd Duffy” , shkruan Alketa komenti i të cilës është mbështetur nga shumë të tjere./albeu.com/


Shtuar 5.03.2020 15:15