Bosi i Formula 1 e la se ishte “plakë”, modelja “djeg” rrjetin për Vitin e Ri (FOTO LAJM)

Elisabetta Gregoraci, më në formë të kurrë.

Përtej polemikave të fundit me ish-bashkëshortin e saj, Flavio Briatore, me të cilin bashkëjetoi për 9 vite (çifti solli në jetë një djalë), modelja italiane duket e lumtur me jetën e saj të re.

Dhe së fundmi modelja e ka pritur ndërrimin e viteve në Dubai nga ku ka postuar foto seksi që i kanë lënë pa frymë të gjithë ndjekësit e saj.

Fotot e mëposhtme e tregojnë qartë se ndarjen me ish-drejtuesin e famshëm në Formula 1 nuk po e përjeton aspak keq, përkundrazi, bukuroshja italiane ndihet shumë e lumtur “beqare” dhe është në pritje që fati t’i trokasë sërish në derë.


Shtuar 4.01.2020 09:50