Bayern – Schalke 04, formacionet zyrtare: Coutinho dhe Odriozola në stol (FOTO LAJM)

Super ndeshja e javës në Bundesligë është gati të fillojë.

Bayern dhe Shalke kanë hedhur në fushë lojtarët më në formë të momentit. Bavarezët kanë lënë në stol yllin brazilian, Coutinho dhe blerjen më të re nga Reali, Odriozola. /albeu.com/


Shtuar 25.01.2020 16:45