“AS” publikon formacionin më të mirë të historisë së Realit, mungojnë shumë yje (FOTO LAJM)

Prestigjozia “AS” ka publikuar formacionin më të mirë të historisë së Realit, shkruan Albeu.com.

Në listë nuk bëjnë pjesë emra si, Fenomeni, Raul, Modric, apo Benzema dhe kjo nga ngjallur mjaft zemërim nga ana e tifozëve.

“AS” i referohet formacionit 3-4-3: Casillas, Ramos, Carlos, Amaro, Zidane, Redando, Gento, Ronaldo, Di Stefano, Puskas. /albeu.com/


Shtuar 21.04.2020 14:45