3 milion në 24 orë, kënga e Mozzik dhe Kidës po bën namin (FOTO&VIDEO)

Bashkëpunimi i parë i Kidës dhe Mozzik ishte ai i para 5 vitesh, “Premtimet”, i cili u kthye menjëher në hit dhe sot numëron plot 49 milion klikime.

Kështu rezultoi i suksesshëm edhe ky bashkëpunim i dytë për këngëtarët i cili u publikua 1 ditë më parë dhe në 24 orë u dëgjua 3 milion herë.

Kida nuk i ka rezistuar dot këtij suksesi pa e ndarë me të gjithë në Isntagramin e saj.

“3 milion në një ditë, faleminderit të gjithëve”, shkruan këngëtarja e emocionuar./albeu.com/


Shtuar 4.07.2020 10:10