E rëndë në Skrapar, po krasiste pemët në oborrin e shtëpisë, i moshuari bie nga lartësia, ndërron jetë

Foto ilustruese

Një 63-vjeçar ka ndërruar jetë këtë të mërkurë, pasi duke krasitur pemët në banesën e tij, është rrëzuar nga lartësia dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 11:40, në lagjen “2 Dhjetori”, Çorovodë, Skrapar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i Policisë

Skrapar/Informacion paraprak

Më datë 25.01.2023, rreth orës 11:40, në lagjen “2 Dhjetori”, Çorovodë, shtetasi K.K., 63 vjeç, duke krasitur pemët në banesën e tij, është rrëzuar nga lartësia dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

/albeu.com/


Shtuar 25.01.2023 12:14