Momenti i frikshëm, gazetarja grabitet LIVE me thikë nga i pastrehu (VIDEO)

Një moment shumë i sikletshëm dhe i frikshëm në një njëjtën kohë ka ndodhur me një gazetare të CNN.

Bëhet fjalë për në Brazil ku teksa po raportonte LIVE një i pastrehë i afrohet dhe nën kërcënimin e thikës e grabit.

Ai i merr telfonin dhe paratë ndërkohë që e gjithë pamja u filmua LIVE. /albeu.com/


Shtuar 2.07.2020 11:56