ZYRTARE/ Roma njofton largimin e trajnerit në fund të sezonit

Skuadra e Romës do të largojë nga detyra trajnerin, Paulo Fonseco në fund të këtij sezoni.

Këtë lajm e ka bërë të ditur klubi nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale.

“Klubi njofton se trajneri, Paulo Fonseca do të largohet në fund të sezonit”, shkruhet në njoftimin e skuadrës romake.

Roma këtë sezon ka grumbulluar 55 pikë dhe gjendet në pozitën e shtatë.


Shtuar 4.05.2021 12:30

Tags: ,