ZYRTARE/ Pippo Inzaghi firmos me ekipin e njohur

Pas darkës së parë me presidentin Massimo Cellino dhe Roberto Gemmi, Pippo Inzaghi ka firmosur për Brescian, ndërsa vizitoi qëndrën stërvitore të Torbole Casaglia, shkruan Albeu.com.

Ish-trajneri i Beneventos arriti në qendrën sportive me drejtorin sportiv Gemmi dhe bashkëpunëtorët e tij më të ngushtë teknikë.

Njoftimi zyrtar dhe prezantimi janë planifikuar për nesër.

Brescia luan në Serie B, ndërsa synon të ngjitet në Serie A sezonin e ardhshëm. /albeu.com/


Shtuar 8.06.2021 17:58