Zhgënjen sërish Milani, Liverpool fundos Atl Madrid (VIDEO)

Supersfida e mbrëmjes mes Atl Madrid dhe Liverpool ka përfunduar 2-3 me fitoren e anglezëve.

Ndërsa Milani  ka fituar 1-0 ndaj Portos.

Dy golat e Mo Salah (‘8, ’76) dhe një nga Naby Keita (’13) ia dhuruan fitoren Liverpoolit, teksa për Atleticon realizoi dy herë Griezmann në minutat ’20 dhe ’34. /albeu.com/


Shtuar 19.10.2021 23:00