Real Madrid “shuplakë” Shaktarit dhe merr kreun (VIDEO)

Real Madridi ka shkatërruar 0-5 ndaj Shakhtar Donetsk.

Pas autogolit në pjesën e parë, në të dytën për Realin realizuan Vinicius Junior, Rodrygo e Karim Benzema. Junior shënoi dy gola.

Reali tani është i dyti në grupin D me 6 pikë, aq sa ka edhe Sheriffi në vendin e parë. /albeu.com/


Shtuar 19.10.2021 23:05