Zhbllokohet super sfida e Premier League, Man United në avantazh (VIDEO)

Manchester United ka zhbllokuar rezultatin ndaj Chelsea në “Stamford Bridge” në minutën e 49 me Sancho.

Talenti i “Djajve të Kuq” përfitoi nga një top i gabuar i Jorginhos për të kaluar të tijët në avantazh.

Kujtojmë që Ronaldo për United dhe Lukaku për Chelsea janë ende në stol. /albeu.com


Shtuar 28.11.2021 18:39