Zhbllokohet rezultati mes Liverpoolit dhe Chelseas, “blutë” në avantazh (VIDEO)

Chelsea ka arritur të zhblokojë rezultatin përballë Liverpool në “Anfield”.

Për “Blutë e Londrë” topin në rrjetë e ka dërguar gjermani, Kai Havertz në minutën e 20′  pas një goditje shumë të bukur me kokë. /albeu.com/


Shtuar 28.08.2021 18:54