Zhbllokohet ndeshja në “Anfield”, Aston Villa në avantazh (VIDEO)

Ndeshja mes Liverpoolit dhe Aston Villa është  zhbllokuar në minutat e fundit të pjesës së parë.

Janë miqtë ato që e kanë dërguar topin në rrjetë në minutën e 43′ me sulmuesin, Watkins. /albeu.com/

 


Shtuar 10.04.2021 16:47