Zaniolo mesazh për të ardhmen? Tifozët e Juventusit ëndërrojnë

Pas takimeve të një jave më parë mes Pintos dhe agjentit që çuan në ngërç, zërat për kalimin e Zaniolos te Juventus po ndjekin njëri-tjetrin.

Për të ushqyer ëndrrat e tifozëve të Juventusit, mendoi (vullnetarisht ose jo) vetë Zaniolo, i cili dje publikoi një foto në përfundim të stërvitjes në qendrën e specializuar të Pontremoli, duke shtuar një diçiturë: dy pika të bardha dhe një “së shpejti” me ngjyrë të zezë. Për shumë tifozë është një mesazh i qartë:

Pika të bardha dhe ajo” së shpejti “në të zezë. Nuk ka dyshim, ai po vjen në Juve. Roma pret oferta të përshtatshme për të menduar për një shitje të mundshme. /albeu.com/

Shtuar 30.06.2022 16:44

Tags: ,