West Ham mund të zgjidhë një problem të Real Madridit

Sipas ‘Daily Mirror’, West Ham, i drejtuar nga trajneri skocez David Moyes, dëshiron belgun e Real Madridit, Eden Hazard.

Sipas gazetës britanike, skuadra e bardhë synon të shpenzojë rreth 30 milionë euro për të bërë nënshkrimin më të shtrenjtë në historinë e klubit.

Hazard është kthyer në një çështje te “galaktikët” pasi për asnjë moment nuk ka arritur të dëshmojë veten e tij, me dëmtimet e njëpasnjëshme që e kanë bërë të pamundur që belgu të luajë 2 ndeshje radhazi.

Durimi nga drejtuesit e Madridit ka mbaruar dhe sulmuesi e ka derën e hapur në merkatot e ardhshme. /albeu.com


Shtuar 6.12.2021 08:51