Vjen një, ikin dy, Milani nuk ka asgjë në “vijë” me dëmtimet

Milani nuk po kalon një moment aspak të mirë sa i përket dëmtimeve këtë sezon.

Pas rikthimit të Origit në stërvitje, ekzaminimet mjekësore kanë konfirmuar dëmtimet e Calabira dhe Kjaer.

Calabria pritet që të qëndrojë jashtë fushave  gati 3 muaj, ndër Kjaer ka dëmtim me pak serioz dhe pritet të kthehet i disponueshëm për Piolin për 15 ditë./albeu.com


Shtuar 3.10.2022 18:09