Virale, qeni hynë në fushë dhe le një “dhuratë” (VIDEO)

Përplasja e Partizan Beogradit në Ligën e Konferencës së Evropës pati një vizitor të padëshiruar teksa një qen u fut në fushë dhe u ul në bar.

Teksa skuadra serbe po bënte nxehmje për ndeshjen e tyre kundër veshjes qipriote Arnothosis Famagusta, qeni la një surprizë të keqe në mes të fushës.

Në një moment të videos, qeni shikon drejtpërdrejt në kamerë, përpara se të largohej me shpejtësi, pothuajse sikur të dinte saktësisht se çfarë po bënte.

Dhe sapo mbaroi puna e tij, qeni i lezetshëm u largua për të lënë dikë tjetër për të pastruar rrëmujën e tij.

Parashikohej që tifozët e futbollit në mediat sociale e pëlqyen absolutisht atë, me disa lojëra fjalësh gazmore në lidhje me Ligën e Konferencës së Evropës.

Njëri bëri shaka: “I shtohet cilësisë së konkurrencës”.

Ndërsa një tjetër tha: “Çfarë përfaqësimi i madh i Ligës së Konferencës së Evropës”.

Videoja me siguri i gudulisi ata që e panë, ndërsa një tjetër qeshi: “Kjo mund të jetë videoja më e mirë që kam parë ndonjëherë”./h.ll/albeu.com


Shtuar 10.12.2021 19:21