Vinicius zbulon mikun e tij më të mirë te Real Madridi

Vinicius dhe një intervistë për DjMaRiiO për Post United, kanalin e tij në Youtobe, ku ai shqyrtoi gjendjen e tij  të frikshme aktuale.

 Kujtoi hapat e tij të parë të vështirë në ekipin madrilen, foli gjithashtu për prejektet e tij të ardhshëm dhe po ashtu zbuloi shokët e tij më të mirë brenda ekipit.

Kush janë miqtë tuaj më të mirë? Dhe jashtë fushës?Në fushë Karim, sepse jemi shumë afër dhe gjithmonë e kërkojmë lojën. Dhe jashtë fushës, Militao dhe Rodrygo, duke qenë brazilianë, ne jemi gjithmonë bashkë. Në dhomën e zhveshjes qesh me Marcelon dhe Militao, ata janë të dy. mbresëlënëse. Jemi gjithmonë bashkë”. /albeu.com


Shtuar 1.12.2021 13:11