Vinicius i la një koment bukuroshes, mediat vendosën menjëherë që çifti po takohej. Si qëndron e vërteta?

Bëhet fjalë për aktoren e njohur spanjolle Esther Exposito. Këtu keni gjithçka që duhet të dini për këtë histori.

Kush është Esther: Aktorja spanjolle, më e njohur për rolin e saj si Carla në serialin Netflix Elite. Në serial ka disa skena eksplicite seksuale.

Ajo është jashtëzakonisht e njohur dhe ka 29.3 milionë ndjekës në Instagram. Shumë e konsiderojnë atë standardin e bukurisë femërore dhe ikonën e seksit, shkruan albeu.com.

Si filloi gjithçka: Anësori i Real Madridit komentoi në foton e Esterit në Instagram. Ishte shumë e qartë se ai e pëlqente atë.

Çfarë po ndodh tani: Ka zëra në Spanjë se Vini dhe Esther mund të kenë një lidhje. Mediat janë mbushur plot me tituj për çiftin e ri.

Vetë Estera duket se i ka hedhur poshtë këto thashetheme duke postuar në story-t e saj në Instagram.

Vinicius duhet të simpatizohet në këtë rast, gozhdimi i një vajze si Esther mund të jetë një arritje më mbresëlënëse sesa 42 golat e tij në një sezon. /albeu.com/


Shtuar 24.06.2022 10:36

Tags: