VIDEO / Sherr me punonjësit e sigurisë, tifozët e Luton ‘shfryjnë nervat’ e rënies nga Premier League

Luton u mposht në transfertë përballë West Ham në ndeshjen e vlefshme për javën e 37-të të Premier League. Sfida përfundoi me humbjen 3-1 të Luton.

Kjo disfatë i dha një goditje të rëndë ekipit të Luton, me këta të fundit që tashmë janë zyrtarisht në Championship.

Por, kjo rënie nga Premier League nuk është pranuar lehtë nga tifozët e ekipit.

Këta të fundit janë përplasur me punonjësit e sigurisë, duke i nxjerrë nervat te ata.

Një sherr masiv përfshiu disa tifozë dhe disa punonjës të sigurisë, teksa situata u qetësua vetëm pas disa minutash.


Shtuar 12.05.2024 14:10