VIDEO / Ernest Muçi “i shuan karrierën” lojtarit të Galatasaray, shijojeni magjinë e shqiptarit me topin në këmbë

Besiktas është duke u mposhtur në këto çaste ndaj Galatasaray me rezultatin 0-1.

Një moment brenda fushës është duke u shpërndarë me shpejtësi në rrjetet sociale.

Ernest Muçi ka marrë topin pothuajse nga mesi i fushës dhe ka kryer një driblim me kurriz nga kundërshtari duke e lënë blof.

Sulmuesi i kombëtares më pas ka lënë topin mjaft bukur për Rashicën, i cili dërgoi më pas topin brenda zonës, por pa treguar rrezikshmëri në portën e kundërshtarit.

Ky driblim nga Ernest Muçi ka qenë perfekt, njësoj si Ronaldinho apo Neymar dikur.


Shtuar 3.03.2024 23:58