Victoria Lopyreva, nga Rusia 2018 në Euro 2020 vijon t’i “çmendë” ndjekësit (FOTO LAJM)

Përsëri ajo, Victoria Lopyreva. Modelja e bukur ruse kishte qënë në qendër të vëmendjes në verën e vitit 2018 si lezeti i Kupës së Botës dhe ditët e fundit, pas ekipit të saj kombëtar në Euro 2020, ajo postoi një foto me shallin e Rusisë.

Tre vjet më parë si sot, Victoria vazhdon t’i çmend ndjekësit me format e saj të mrekullueshme. /albeu.com/

Shtuar 15.06.2021 14:32