Valon Berisha transferohet zyrtarisht në Australi

Ish-lojtari i Lazios, Valon Berisha është transferuar në formë huazimi nga Reims dhe ka nënshkruar një kontratë deri më 30 qershor 2023 me ekipin e Melbourne City.

29-vjeçari nga Kosova fillimisht duhet të marrë miratimin për vizë./ h.ll/albeu.com

Shtuar 7.09.2022 19:23