U mundua ta ndihmonte, e dashura “dëmton” Paulo Dybalën (FOTO LAJM)

Oriana Sabatini donte të mbronte Paulo Dibalën pas festës së polemikave që përjashtoi argjentinasin (së bashku me Mekenin dhe Artur) nga derbi kundër Torinos, por në të vërtetë vetëm sa e përkeqësoi situatën:

“Nuk ishte një festë klandestine. I dashuri im u mblodh për të marrë pjesë në një darkë, siç ka ndodhur disa të mërkurave. Çdo javë ka gjithmonë të njëjtët njerëz, të mërkurën nuk ishin as dhjetë. Nuk është e vërtetë që ishin njëzet”.

Një takim i ndaluar duke pasur parasysh që Torino kanë qenë në zonën e kuqe që nga 15 marsi i kaluar dhe ka një orar policor për t’u respektuar çdo mbrëmje në orën 22:00. Në një përpjekje për të mbrojtur të dashurin e saj. Prandaj, Oriana madje e ka përkeqësuar situatën duke treguar se darka është diçka e përsëritur e aspak rastësore.


Shtuar 10.04.2021 10:59