Tuchel shkarkohet nga Chelsea, Carragher: Abramovich ende ka gisht

Chelsea shkarkoi në befasi Thomas Tuchel mëngjesin e sotëm, lajm që ka marrë skenën në Angli dhe më gjerë.

Jamie Carragher, legjenda e Liverpool dhe tani një komentator i njohur në Premier League, komenton lajmin përmes llogarisë së tij në Twitter:

“Tuchel bëri një punë të shkëlqyer në Chelsea dhe tani një tjetër klub mund të ketë një trajner madh. Roman (Abramovich) ai është ende duke tërhequr fijet. /albeu.com/