TOPI I ARTË/ Benzema u rendit i 4, tifozi thyen televizorin (VIDEO)

Ylli Francez i Real Madridit, Karim Benzema ishte nga pretendentët për fitimin e “Topit të Artë 2021”, por në ceremoninë e sotme ai nuk ishte as në treshen më të mirë duke zënë vendin e 4.

Leo Messi ishte fituesi i këtij trofeu për herë të shtatë në karrierën e tij duke lënë pas Leëandoëskin dhe Jorginhon.

Kjo nuk i ka pëlqyer aspak një tifozi të çmendur të francezit i cili ka thyer televizorin. /albeu.com

 


Shtuar 29.11.2021 22:25