Tifozi i Romës i bën të dashurës propozimin e veçantë për martesë, kush është “dëshmitari” special (VIDEO)

Një tifoz i Romës ka menduar t’i propozojë të dashurës së tij përpara syve të trajnerit portugez Jose Mourinho.

Pas stërvitjes që skuadra kreu në Portugali, një tifoz i zjarrtë i verdhekuq ka menduar të surprizojë të dashurën e tij, duke u dashur për martesë.

Si duket për këto fjalë janë në dijeni tifozët në fjalët dhe punonjësit e mediave sociale të Romës, pasi Jose Mourinho, stafi i tij dhe e dashuruar e tifozëve të tyre në befasi.

Fillimisht çifti bëri një foto me Mourinhon, para se tifozët t’i kërkojnë portugezit të qëndrojnë për disa sekonda, pasi qëllimi i tij është që të ketë ‘Special One’-n dëshmitar të këtyre ngjarjeve.

Mourinho fillimisht nuk e kishte të qartë se çfarë bëhej fjalë, por qëndroi dhe u emocionua.

Tifozi i Romës i propozoi të dashuruar për martesë dhe mori një përgjigje pozitive, derisa Mourinho me stafin e tij duartrokitën për idenë origjinale të tij.

Roma ka videon në rrjetet sociale, derisa kanë mjaftuar pak minuta që ky tifoz të bëhet viral dhe tani mund ta sheh veten në të gjitha mediat e fundit./albeu.com/