Tifozët e Bodo/Glimt vodhën shfaqjen në Emirates (VIDEO)

Tifozët e Bodo/Glimt prej disa vitesh jetojnë ëndrrën, me ekipin e tyre që fiton dy kampionate radhazi në Norvegji dhe merr pjesë pa dështuar në Evropë.

Të enjten (06/10), norvegjezët panë Glimt të mposhtur 3-0 nga Arsenali në Londër, por shijuan praninë e tyre në Emirates, duke vjedhur shfaqjen, shkruan albeu.com.

Mes tyre, ishte edhe një fëmijë, i cili u pa duke ecur rastësisht me fanellën e klubit norvegjez mes pjesës tjetër të spektatorëve. SHIKO VIDEON KETU /G.D albeu.com/


Shtuar 7.10.2022 20:43