Thiago Silva gati për të rinovuar kontratën me Chelsean

 Sipas Fabrizio Romano, Thiago Silva dhe Chelsea kanë një rinovim të marrëveshjes dhe është çështje kohe që të nënshkruajnë.

Ndërsa Chelsea vazhdon të rinovojë me mbrojtësit dhe të krehë tregun në kërkim të të tjerëve si Jules Kounde, situata e Rudiger mbetet e njëjtë.

Gazetari prestigjioz raporton gjithashtu se Real Madridi po bën presion për të bindur qendërmbrojtësin që të zbresë në Bernabeu si agjent i lirë. /albeu.com


Shtuar 22.12.2021 14:21