Teuta dhe Vllaznia ndajnë pikët (VIDEO)

Mbyllet 1-1 sfida mes Teutës dhe Vllaznisë, një sfidë shumë interesante ku nuk munguan rastet e golat spektakolarë.

Teuta kaloi e para në avantazh në minutën e 55′ me Gjorgiev, por Vllaznia barazoi me Latifin në minutën e 70′.

Ndërkohë, Teuta pas 11 javësh Teuta mban vendin e 5 me 14 pikë, ndërsa Vllaznia renditet e 3-ta me 17 pikë. /albeu.com/


Shtuar 3.12.2021 18:43