“Tërmet” në San Siro, Roma përmbys rezultatin (VIDEO)

 

Roma ka arritur të përmbysë rezultatin përballë Interit në “San Siro”.

Smalling ka dërguar topin në rrjetë në minutën e 76.

Interi ka afërsisht edhe 10 minuta lojë për të provuar dhe për të barazuar fillimisht

Shikoni KETU rezultatet LIVE/albeu.com

Shtuar 1.10.2022 19:40