I pafat Asllani, sa afër i shkoi një super goli përballë Romës

Kristjan Asllani është në fushë që nga minuta e parë përballë Romës, teksa tanimë është duke u luajtur pjesa e dytë dhe rezultati është i barabartë 1-1.

Asllani deri më tani ka bërë një performancë pozitive, ndërsa pak minuta më parë ishte shumë pranë një super goli.

Në minutën e 67 mesfushori shqiptar lëshon një predhë nga jashtë zone, por topi tund vetëm rrjetën e jashtme./albeu.com

Shtuar 1.10.2022 19:35