Synimi i vetëm është finalja, formacionet zyrtare Real Madrid-Man City (FOTO LAJM)

Real Madrid do të ketë një përballje të vështirë sot në 21:00 në Bernabeu, teksa so t’i duhet të përmbysë disavantazhin 4-3 të ndeshjes së parë.

Për të arritur në finale, Ancelotti do të bëjë pa 3 lojtarë, Alaba, Bale dhe Hazard.

Në anën tjetër Guardiola nuk do të ketë në dispozicion Walker, Ake, Stones /albeu.com/

FORMACIONET ZYRTARE:

Real Madrid: Courtois; Carvajal Militao Nacho Mendy; Modric Casemiro Kroos; Valverde, Benzema, Vinicius.

Man City:

Shtuar 4.05.2022 19:28