Superkompjuteri parashikon rezultatin e saktë të ndeshjes Man United-Sociedad

Ndeshja në Old Trafford mund të jetë shumë domethënëse për 37-vjeçarin Cristiano Ronaldo. Lojtari do të luajë në Europa League për herë të parë që nga viti 2003.

Sipas parashikimeve të FiveThirtyEight Supercomputer, Manchester United duhet të fitojë ndeshjen , ata kanë një shans 47% për suksesin përfundimtar. Sociedad ka 26% shanse për të fituar, sipas kompjuterit, dhe 27% shanse për një barazim.

Superkompjuteri SuperJohn dha të njëjtin parashikim3:0 në favor të United.

Çfarë rezultati prisni nga ndeshja e radhës me Manchester United? Lini përgjigjet tuaja në komente. /albeu.com/


Shtuar 7.09.2022 11:01