Super Vlahoviç , shënon triplet dhe i “shkel” syrin evropës (VIDEO)

Fiorentina ka fituar pak çaste më parë ndaj Spezia-s me rezultatin 3-0.

Njëriu i ndeshjes ishte sulmuesi serbi Dusan Vlahoviç ku realizoi 3 gola .

 

Vlahoviç është sulmuesi më i piketuar nga skuadrat evropiane dhe sot i dha një sinjal më shumë me këtë tre golësh.

Fiorentina tashmë ngjitet në kuotën e 18 pikëve pas 11 ndeshjesh në Seria A./H.LL/albeu.com


Shtuar 31.10.2021 17:00