Super ndeshja e Serie A, Milani zhbllokon rezultatin ndaj Lazios (VIDEO)

Në San Siro është duke u zhvilluar ndeshja kryesore e javës së tretë të Serie A, ajo mes Milanit dhe Lazios.

Vendasit  kanë arritur të zhbllokojnë rezultatin në fundin e pjesës së parë me sulmuesin Leao, i cili pas disa kombinimeve të bukura në zonë me Rebic ia del të mposhtë Reinan./albeu.com/


Shtuar 12.09.2021 18:51