Super Giroud, francezi shënon golin e tretë për Milan (VIDEO)

Milan nuk përmbahet në këtë sfidë tepër të rëndësishme.

Një aksion i krijuar nga Leao, ka dërguar topin në zonë dhe në një farë mënyre topi ka përfunduar në këmbët e Giroud ku ka goditur fortë rrjetë./ h.ll/albeu.com

Shikoni golin


Shtuar 2.11.2022 22:19

Tags: ,