Spektakël në Old Trafford: Shënon CR7, Ronaldo 800 gola (VIDEO)

Me plot emocione ka nisur pjesa e dytë mes Man United dhe Arsenalit.

Ronaldo kaloi vendasit në avantazh në minutën e 52′, por vetëm 2 minuta zgjati avantazhi pasi miqtë barazuan shifrat në 2-2 me Odegaard.

Ndërkohë, Cristiano Ronaldo bëhet lojtari i parë në historinë e futbollit që shënon 800 gola për klubin dhe vendin. /albeu.com/


Shtuar 2.12.2021 22:36