Spektakël mes Tottenham-it dhe Licester-it, 2 gola brenda 3 minutave (VIDEO)

 

Ka nisur në mënyrë spektakolare ndeshja mes Tottenhamit dhe Licesterit në kuadër të javës së shtatë të Premier League.

Fillimisht Tielemans në minutën e  6 kaloi në avantazh  miqtë dhe vetëm 3 minuta më vonë do të vinte përgjigja e “spurs” me Harry Kane./albeu.com

Shtuar 17.09.2022 18:42