Spalletti prezantohet te Napoli dhe thumbon keq Francesco Tottin për filmin autobiografik (FOTO LAJM)

Për Ilary Blasi, ai kishte një rol themelor.

Por Luciano Spallettit duket se nuk i ka pëlqyer përfaqësimi i tij në “Speravo de morì prima”, seriali që u përqendrua në fundin e karrierës së Francesco Totti të prodhuar nga Sky.

Dhe gjatë prezantimit si trajner i ri i Napolit, trajneri nuk mungoi ta vë re atë:

“Jam i lumtur që i dhashë mundësinë për të bërë një trillim, por mund ta siguroj që ai kishte përmbajtjen për ta bërë atë gjithashtu mbi veten: do të kishte dalë bukur.

Më vjen keq që nuk pati sukses të madh dhe u kritikua dhe nëse ata do të më thoshin para se ta bënin, nja dy skena super do t’ia kisha dhënë unë (qesh).

Nuk dua të për Tottin, sepse tani është i rëndësishëm Napoli dhe lojtarët e tij”.


Shtuar 8.07.2021 22:55