Sot supersfida Francë-Gjermani, formacionet e mundshme (FOTO LAJM)

Kampionati Evropian i futbollit Euro 2020 vazhdon sot me dy ndeshjet e para të Grupit F.

Nga orën 18:00 në “Puskas Arena” në Budapest do të takohen Hungaria dhe Portugalia.

Sfida kryesore zhvillohet në “Allianz Arena” në Munich ku përplasen kombëtaret favorite për titullin e evropianit, Franca dhe Gjermania.

Formacionet e mundshme i gjeni më poshtë:

Shtuar 15.06.2021 08:32