Skuadra e Feynoord mbërrin sot në Tiranë, marrin autobus me qira

Skuadra holandeze e Feynoord pritet të mbërrijë sot në Tiranë, një ditë para finales së madhe të Conference League përballë Romës.

Ndryshe nga kundërshtari që zgjodhi të sjellë me traget në Shqipëri autobusin e saj zyrtar, skuadra holandeze ka vendosur të marrë një me qira.

Finalja e parë e këtij kompeticioni do të nisën në orën 21:00, dhe pritet të jetë një spektakël si brenda dhe jashtë fushe./albeu.com

Shtuar 24.05.2022 10:33