“Shkërrmoqet” Bilbao, Barça shënon edhe golin e katërt (VIDEO)

Ekipi i Athletic Bilbaos duket i shkërmoqur tanimë, tekasa Barcelona po shënon thuajse një gol në 3 minuta.

I kanë mjaftuar vetëm 12 minuta për të shënuar 4 gola.

Është përsëri Messi që shënon golin e dytë personal dhe të katërtin për skuadrën. /albeu.com/

Shtuar 17.04.2021 11:04