Shkarkimi i Solskjaer do të kushtonte 9 milion euro tek xhepat e Manchester United

“The Sun” bën një pasqyrë të pankinës së “djajëve të kuq” dhe efekteve negative që do të kishtë shkarkimi i tranjerit Solskjaer.

Në rast se Manchester United do të shkarkonte teknikun norvegjez, klubi do të  detyrohej të paguante një rrogë vjetore të tij.

Solskjaer është aktualish tekniku i pestë më I paguar në Premier League, pas Guardiola, Klopp, Rodgers dhe Bielsa./albeu.com


Shtuar 27.10.2021 19:46