Shikoni çfarë bën Conte në stërvitje (VIDEO)

Antonio Conte ju bashkua këtë muaj Tottenhamit ku deri më tani ka regjistruar 2 fitore, 1 barazim dhe një humbje në të gjitha kompenticonet.

Në një video të postuar në rrjete sociale nga faqja e Tottenham Conte shihet i lumtur te skuadra lodineze, teksa ju shtrihet lojtarëve për t’ju rrëmbyer topin. /albeu.com/


Shtuar 26.11.2021 18:36