Shënon përsëri Anglia, Henderson autori i golit (VIDEO)

Anglia nuk di të ndalet dhe shënon përsëri në minutën e 28’ me anë të mesfushorit Henderson.

Kombëtarja jonë ka patur dhe dy raste por nuk ka mundur të shënojë.

Angli 3-0 Shqipëri.


Shtuar 12.11.2021 21:21